Yhteystiedot

Jaatisen Maja

Vellikellonpolku 1,
Malminkartano, 00410 Helsinki

Postiosoite:

Jaatinen ry.,
Parivaljakontie 6,
00410 Helsinki

Sähköposti: akseli(at)jaatinen.info
Toimiston puhelin: 09 477 1002


Ota yhteyttä:

Yhteydenotto *

Henkilökunta

Satu Mustonen Toiminnanjohtaja satu.mustonen(at)jaatinen.info 050 441 8084
Mari Norhomaa Toiminnansuunnittelija mari.norhomaa(at)jaatinen.info 041 538 3034
Lissu Kiviniemi Viestintävastaava lissu.kiviniemi(at)jaatinen.info 050 475 9210
Kaisa Vuorenmaa Perhetyön suunnittelija, välinevuokraamot ma, ke ja to klo 10 - 16 kaisa.vuorenmaa(at)jaatinen.info 041 538 3033
Miina Weckroth Projektipäällikkö, Minua kuullaan -hanke miina.weckroth(at)jaatinen.info 041 538 3032
Mira Puronheimo Perhetyöntekijä Hanketyöntekijä, Minua kuullaan -hanke mira.puronheimo@jaatinen.info 050 475 9220